До уваги власників земельних ділянок!

• 19.03.2021, 19:32

Малинська державна податкова інспекція інформує всіх жителів міста - власників земельних ділянок, про те, що за 2021 рік проведено нарахування ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ фізичним особам жителям міста Малин.

Згідно з п.286.5 ст.286 ПКУ платники плати за землю мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем знаходження земельних ділянок для проведення звірки даних щодо:

- розміру площ та кількості земельних ділянок, що перебувають у власності та/або користуванні платника податку;

- права на користування пільгою зі сплати податку з урахуванням положень пунктів 281.4 та 281.5 цієї статті;

- розміру ставки земельного податку;

- нарахованої суми плати за землю.

Провести звірку можна в Центрі обслуговування платників податків за адресою: пл. Соборна, 10, м. Малин, або за номером (04133)52668.