До уваги внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які проживають у нашій громаді!

• 07.09.2022, 16:42

Ви маєте змогу звернутися на отримання одноразової грошової допомоги від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), яка становить 2220 грн в місяць на одну особу. Виплати будуть надаватися протягом трьох місяців.

14 вересня 2022 з 09.00 години у приміщенні бібліотеки за адресою: м.Малин, вул. Володимирська, 28а Благодійним Фондом «Право на захист» буде проводитись реєстрація та приймання заявок від внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на отримання грошової допомоги від УВКБ ООН. Подати заявку на отримання допомоги можуть ВПО, які раніше не отримували грошову допомогу від іншого агентства ООН/гуманітарної організації.

Під час реєстрації повинні бути присутні всі члени домогосподарства. У випадку, якщо член сім’ї не може прийти через обмежену мобільність, ця людина/родина буде перенаправлена на дистанційну реєстрацію.

З собою потрібно мати оригінали наступних документів на кожного члена родини:

податковий номер;

паспорт або інші документи, що посвідчують особу;

довідка ВПО;

номер банківської картки;

свідоцтво про народження дітей;

документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідності);

посвідчення/медична довідка у разі інвалідності або хронічного захворювання (за необхідності).

Для запитів щодо грошової допомоги запроваджено гарячу лінію УВКБ ООН за номером 0 800 307 711