Офіційна сторінка Малинської міської ради

Дитина народилася за кордоном. Як отримати державну допомогу? – роз’яснення від управління праці та соціального захисту населення

  • 22.05.2023, 11:40
  • 346

Для отримання державної допомоги при народженні дитини за кордоном, один із батьків може поштою надіслати заяву та необхідні документи до органусоціального захисту населення за місцем проживання. Відповідні зміни затверджені Постановою Кабінету Міністрів України № 340 і діють у період воєнного стану.

Батьки, чиїм зареєстрованим місцем проживання є місто Малин або села Малинської міської територіальної громади, мають надіслати документи на поштову адресу  управління праці та соціального захисту населення (11600, Житомирська обл.,Коростенський р-н, м. Малин, пл.Соборна,6а).

Документи, що засвідчують народження дитини, видають українські консульства або дипломатичні установи (посольства) у країні народження дитини. Щоб ці документи легалізувати, потрібно зробити офіційний переклад українською мовою, завірений консульською печаткою.

Зауважте, що батьки (опікуни) дітей, народжених в Україні, звертаються із заявою особисто до каб.108 управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання (перебування) або через електронні додатки «Дія» та «єМалятко».

Додаткову інформацію з питання надання допомоги можна отримати за телефоном: (063) 538-83-12.

Довідково.

Допомога при народженні дитини надається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово в сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами.

Також читайте: