Федорівська «Полісянка» — в онлайн-проєкті! Підтримаймо!

• 25.01.2021, 13:47
У період карантинних обмежень сфера культури організовує чимало онлайн-проектів.
Так, нині фольклорний колектив «Полісянка» села Федорівка Малинського району бере участь у конкурсі колядок, організованому медійною компанією Голос Карпат.ІНФО.
— У конкурсах ми беремо участь часто, проте в онлайн-конкурсі вперше, — повідомила телефоном директор Будинку культури села Федорівка Світлана Коваленко. — Наша колядка самобутня, з місцевим колоритом. Можливо, ми й не здобудемо перші місця, але вважаю, що наш рівень доволі непоганий.
… До слова, Федорівській «Полісянці» 50 років. Вона досить відома у Малинському районі та за його межами. А її керівник, директор Будинку культури, Світлана Федоренко на цій посаді працює 32 роки. Створив «Полісянку» її батько — Василь Гаранжа.
Власне приміщення Будинку культури у Федорівці досить незвичне з архітектурної точки зору. Незабаром йому буде 100 років! Проте він завжди гостинний, привітний, як і його господиня.
Підтримати «Полісянку» можна, перейшовши за посиланням та поставивши вподобайку:
Теги: