Геоінформаційні системи – один з методів забезпечення публічності та прозорості влади

• 27.08.2020, 13:10

За ініціативи міського голови Олексія Шостака у Малині відбулася презентація роботи однієї з провідних компаній, що спеціалізується над впровадженням геоінформаційних систем для забезпечення публічності та прозорості влади.

Зокрема, геоінформаційна система територіальної громади може включати геопортал містобудівного кадастру, розміщення інформації про ремонти, відключення, пориви, відображати маршрути руху громадського транспорту, інвестиційну інформацію про місто, ситуацію щодо епідемії короновірусу у місті та деякі інші вузькі напрямки. Така система здатна замінити десятки карт.

Для представників виконавчого комітету міської ради гості презентували вже готові проекти, які успішно працюють в інших містах України. Впровадження у Малині подібного проекту сприятиме, аби інвестори, промислові партнери, зацікавлені юридичні особи та окремі громадяни мали вільний доступ до актуальної інформації про життя та потенціал міста.

Теги: