ГО «Свічадо» пропонує встановити Монумент захисникам Батьківщини

• 15.05.2018, 13:07

Зі зверненням про встановлення Монумента на честь загиблих захисників Батьківщини у зоні АТО і в знак подяки всім малинчанам, що допомагають зберегти цілісність України, до Малинської міської ради звернулися учасники громадського об’єднання «Свічадо». Громадські активісти пропонують малинчанам долучитися до визначення місця розміщення пам’ятника.

За задумкою авторів монумент можна встановити на місці Вічного вогню, що створить завершення композиційної осі Меморіал Героям Малинського підпілля  –  Монумент загиблим воїнам АТО. Але що з цього приводу думають власне малинчани?

Пропозиції та думки з даного приводу можете подавати особисто до виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Малин, площа Соборна 6а, кабінет №118-119 або надіслати на електронну адресу: arh.malin@ukr.net.  до 31 травня.

З ескізом Монумента та пояснювальною запискою до нього можна ознайомитися на офіційній сторінці Малинської міської ради у соціальній мережі Facebook.