Офіційна сторінка Малинської міської ради

Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Малинської громади!

  • 25.09.2023, 11:29
  • 1809

До уваги внутрішніх переселенців та сімей, що були змушені виїхати під час бойових дій за кордон і вже повернулись до постійного місця проживання!

28 вересня з 10:00 до 16:00 у місті Малині (площа Соборна 6А) працюватиме мобільна бригада БФ “Право на захист” зі збору даних на отримання грошова допомога від УВКБ ООН . А саме, 2220 грн щомісячно на особу протягом 3 місяців, тобто кожен член родини загалом отримає 6660 гривень на особу.

Важливо! Допомога ОДНОРАЗОВА! Якщо Ви або члени Вашої родини вже отримували допомогу від міжнародних організацій ( у цьому або минулому році) то, на жаль, повторної немає.

Подати заявку можуть ВПО, які перемістились після 24.02.2022р, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону) та має певні категорії вразливостей. Наприклад:

родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

родина, яку очолює одна/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією чи кількома дітьми віком до 18 років;

родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо);

прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Для внесення даних потрібно мати документи, що посвідчують особу, медичні довідки (для підтвердження хронічних захворювань чи інвалідності), довідки ВПО або підтверджуючі документи перебування за кордоном.

Якщо маєте додаткові питання телефонуйте за номером телефону: (063)-538-83-12 (Управління праці та соціального захисту населення)

 

 

Також читайте: