Гуртківці Малинського ЦДЮТ відвідали Київський академічний театр юного глядача

• 13.02.2018, 11:25

Гарний подарунок отримали від міського голови Олексія Шостака гуртківці Зразкового театрального колективу «Барвінок». За вдалі виступи та активність, участь у міських заходах  вони нагороджені безкоштовною поїздкою на новорічну виставу у м. Київ.

Тож 10 лютого, 18 гуртківців  разом з керівником театру Людмилою Костельняк, відвідали Київський академічний театр юного глядача на Липках. Вистава «Полліана», поставлена за книгою американської письменниці Елеонор Портер, приємно вразила усіх. Після перегляду вистави діти говорили проте. що вони зрозуміли. Приміром, багато чого в світі можна змінити на краще завдяки оптимізму і вірі. А вирішення життєвих складностей багато в чому залежить їх сприйняття. І для того, щоб світ змінився. в першу чергу потрібно почати із себе. «Радіти життю і дарувати радість життя іншим»  — головна теза вистави та її головної героїні Полліани, стала девізом театрального колективу «Барвінок».