Хай звучать струни бандури…

• 23.03.2018, 10:22

21березня 2018 року на базі Малинської дитячої школи мистецтв відбувся VIII обласний конкурс юних бандуристів імені Івана Кривенчука.

Понад 30 учасників з різних міст та районів області (Малин,  Житомир,  Черняхів,  Олевськ,  Радомишль та Брусилів) взяли участь у конкурсі. Учасники змагались в трьох вікових категоріях та двох номінаціях «інструменталіст», «вокаліст».

Склад журі з п’яти чоловік очолила  Заслужена артистка України, артистка КП «Житомирська обласна філармонія ім. Святослава Ріхтера»  Л. В. Нестерчук, секретар  –  головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації Осіпов С. В., Членами журі були Кириченко І.Ю. – директор Коростишівської дитячої музичної школи, Ходаківський О. В. –  Заслужений діяч мистецтв України, Недашківська Н.Ф. – Заслужена артистка України.

За результами конкурсу  13 нагород (з 21 можливих) отримали бандуристи Малинської школи мистецтв, що свідчить про високий рівень майстерності наших викладачів та виконавців.

Гран-прі конкурсу від міського голови Олексія Шостака виборола малинчанка Прокопенко Юлія.

Нагадаємо, що даний конкурс завжди проходить в Малині,  адже наше місто є  батьківщиною Івана Степановича Кривенчука – Заслуженого працівника культури України. У свій час Іван Степанович учителював та керував хоровими гуртками у школах Малина,а також був художнім керівником Заслуженої самодіяльної капели бандуристів «Зірниця».