Інклюзивно-ресурсний центр Малинської громади працює за новою адресою

• 05.10.2021, 16:01

Сьогодні у Малинській громаді інклюзивним навчанням охоплено 101 дитину з особливими освітніми потребами: 41 дитину  — у закладах дошкільної освіти та 60 дітей — у закладах загальної середньої освіти.

Діти з особливими освітніми потребами потребують супроводу асистентів, які допомагають опановувати їм навчальну програму, адаптуватися до освітнього середовища, навчатися серед однолітків.

До послуг асистентів вихователів та вчителів, батьків дітей з особливими освітніми потребами у Малинській громаді створено та працює Інклюзивно-ресурсний центр.

Його адреса: м. Малин, вул. Дорошок, 20.

Приміщення має світлі просторі кімнати, облаштовані корекційним обладнанням. Тут можна отримати послуги вчителя-логопеда, вчителя- дефектолога, практичного психолога та вчителя-реабілітолога. Доступ до приміщення облаштований згідно вимог до подібних установ.

Із спеціалістами Інклюзивно-ресурсного центру можна поспілкуватися за телефоном: 0508150471.