Із завтрашнього дня Житомирщина— у «помаранчевій» зоні. У школах Малинщини відновлюється навчальний процес

• 04.05.2021, 14:04

Увага! Із завтрашнього дня Житомирщина — у «помаранчевій» зоні. У школах Малинщини відновлюється навчальний процес

«З 00 год. 00 хв. 5 травня на території Житомирської області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 4 травня» — йдеться на сайті Кабінету Міністрів України. За словами головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в області впродовж останнього місяця значно покращилась епідситуація. І оскільки все ще спостерігається перевищення епідпорогу по грипу і ГРВІ на 5 %, в регіоні діятиме «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.