Комісія із земельних спорів розглянула звернення громадян

• 01.12.2021, 15:08

Сьогодні, 1 грудня, відбулося чергове засідання комісії з земельних спорів та питань у галузі земельних відносин під керівництвом заступника міського голови Павла Іваненка.

Такі комісії відбуваються при виконавчому комітеті Малинської міської ради у випадку надходження заяв щодо розгляду спірних питань з приводу земельних меж, будівництва парканів, споруд, які на думку заявників, проведені всупереч існуючим нормам, порушення правил добросусідства у сфері земельних відносин.

Розгляд таких заяв відбувається з повідомленням усіх зацікавлених осіб, аби вислухати усі сторони та прийняти рішення максимально відкрито, з урахуванням усіх деталей та нюансів.

На жаль, частими є випадки, коли на засідання комісії відповідачі не з’являються. В такому разі вирішення питання переноситься на наступне засідання. Якщо відповідачі знову не з’являються – рішення приймається комісійно, аби вирішити питання максимально швидко у відповідності до норм чинного законодавства.