Офіційна сторінка Малинської міської ради

Комісія з надзвичайних ситуацій рекомендувала продовжити у Малині дистанційне навчання для учнів середніх та старших класів

  • 01.12.2020, 14:12
  • 469

у понеділок, 30 листопада, відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основне питання порядку денного — відновлення навчання в загальноосвітніх навчальних закладах міста для учнів 5-11 класів. Заслухано керівників навчальних закладів та обговорено їх пропозиції щодо можливості відновлення навчання у звичайному режимі.

Нагадаємо, канікули у начальних закладах Малина розпочалися з 15 жовтня, але з 2 листопада навчання у школах було відновлено лише для учнів початкових класів.

Думки керівників закладів різнилися, проте усі зходилися в одному: рішення про можливість відновлення навчання у звичайному режимі має бути однаковим для усіх шкіл міста. Було заслухано також керівників лікувальних закладів Малинщини, які, зважаючи на поки що складну епідеміологічну ситуацію із захворюваністю на COVID-19 у Малині, рекомендували продовжити дистанційну форму навчання для учнів середніх та старших класів. Отож, після обговорення усіх пропозицій, члени комісії з ТЕБ та НС одноголосно вирішили:

– рекомендувати керівникам загальноосвітніх навчальних закладів міста для учнів 5-11 класів застосувати карантин на два наступних тижні. З протоколом засідання комісії можна ознайомитися за посиланням.

Також читайте: