Легкоатлети Малинської громади одні із переможців обласного етапу змагань з легкоатлетичного чотириборства

• 22.04.2021, 14:15

21 квітня 2021 року у місті Житомирі відбувся I етап змагань з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат 2008 – 2009 р.н.

Команда Малинської громади взяла участь у змаганнях зі стрибків у довжину та метання малого м’ячика. Юні легкоатлети достойно представили свою громаду та вибороли призові місця. Зокрема, Алексеєв Алєксєй (МЗНВК № 1) зайняв I місце у метанні малого м’ячика з результатом 43 м. та II місце зі стрибків у довжину – 4 м. 90 см. Іванов Денис (ЗОШ № 6) посів II місце у метанні малого м’ячика з результатом 39 м. III місце зі стрибків у довжину виборов Мельниченко Ярослав (МЗНВК № 1) з результатом – 4 м. 50 см.

На черзі – участь у чемпіонаті України з легкоатлетичного чотириборства, який відбудеться 30 травня 2021 року в місті Чорноморськ Одеської області. Там легкоатлети Малинської громади виступатимуть у бігових дисциплінах , а саме біг - 60 м., 500 м. (дівчата), 600 м. (юнаки).

Щиро вітаємо спортсменів та їх тренерів з чудовими результатами та бажаємо не зупинятися на досягнутому!