Офіційна сторінка Малинської міської ради

Маленькі інтелектуали Малина навчатимуться за новітньою програмою

  • 28.07.2017, 10:57
  • 601

З 1  вересня цього року  23 першокласника  Малинського ЗНВК «Школа –ліцей № 1 ім. Н. Сосніної» розпочнуть навчання за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Про дане нововведення директор закладу Лариса Никитчук дізналася на семінарі  в Інституті післядипломної освіти. Після декількох місяців роздумів та обговорень педагогічний колектив школи-ліцею вирішив приєднатися до проекту.

Про можливість організації класу «Інтелект України» батьків майбутніх першокласників ЗНВК повідомили заздалегідь. Однією з необхідних умов було бажання батьків та готовність дитини до школи. Претенденти (близько 40 дітей) в присутності батьків пройшли спеціальну співбесіду з психологом. За її результатами визначено здатність дітей до успішного навчання за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» і  сформовано клас.

Також свою вирішальну роль зіграла фінансова сторона питання. Адже усі навчальні матеріали для дитини, а це 12 робочих зошитів з кожного предмету, батьки купуватимуть  за власний рахунок.  Їх вартість становить 195 грн. на місяць.

Учні інтелект-класу крім обов’язкових вивчатимуть додаткові предмети «Еврика», що розвиває логічне мислення, інтегровані навчальні предмети «Навчаємося разом», «Людина і світ» та поглиблено вивчатимуть іноземні мови.

Шкільною «мамою» для першачків класу «Інтелект України» стане вчитель початкових класів Олена Гонцовська. Вона вже  пройшла  спеціальний курс навчання по методиці викладання та отримала відповідний сертифікат.

Звісно, певним вимогам має відповідати і технічне оснащення класної кімнати. Кошти для закупівлі  необхідного обладнання (ноутбук, телевізор та багатофункціональний пристрій) на суму понад 21 тис. грн., було  виділено з міського бюджету.

Що ж, сподіваємося, науково-педагогічний проект «Інтелект України» прийдеться до душі учням, батькам та педагогам  і наступного року ще більше маленьких малинчан зможуть  долучитися до нього.

 

Також читайте: