Офіційна сторінка Малинської міської ради

Маленькі малинчани відсвяткували Івана Купала

  • 10.07.2017, 10:58
  • 514

Івана Купала (Іванів день) – одне з найбільших стародавніх магічних слов’янських свят. З давніх давен цей день завжди був пов’язаний з безліччю вірувань, прикмет, традицій та обрядів, які вшановували сонце, родюче літо і зелені луги.

7 липня, з нагоди  Івана Купала, в дитячому садку №9 «Золотий ключик» влаштували розважальну програму. Музичний керівник Яшина Лідія Олександрівна, вихователі Семененко Ірина Олександрівна та Мельник Ірина Вікторівна організували справжнє шоу  для всіх всі  вихованців  ДНЗ та педагогічного колективу.

В ігровій формі дітлахів ознайомили з давніми традиціями святкування Івана Купали. Діти співали купальських пісень, водили українські народні хороводи, змагалися в естафетах та перестрибували через імпровізоване «вогнище», шукали цвіт папороті. Дівчатка сплели віночки з польових квітів та, виконавши етнічний танок, пустили їх на воду.

Кульмінацією свята стала дискотека під українську музику. По завершенню дійства на ділянках дошкільних груп відбулися цікаві рухливі ігри та фотосесія.

Ось так, в ігровій формі, персонажі  свята ознайомили дітей з давніми українськими обрядами, при цьому подарувавши  веселий та радісний настрій.

Також читайте: