Офіційна сторінка Малинської міської ради

Малин замовив екологічну експертизу якості повітря

  • 23.04.2019, 21:11
  • 544

На даний час екологічні проблеми виходять на перший план у всьому світі. Наше місто позиціонує себе як «зелене місто», яке переймається проблемами екології. Підтвердженням тому є численні громадські акції та рухи, такі як Екофест, масові прибирання, ініційовані, як громадою, так і владою, зміна умов збору та утилізації ТПВ в місті на контейнерну, будівництво нового полігону ТПВ, участь у різного плану інноваційних проектах, пов’язаних з утилізацією та переробкою сміття.

Ці заходи проводяться в рамках реалізації міської Програми охорони навколишнього природного середовища та європейської ініціативи «Угода мерів» (підписана у 2017 році), згідно якої місто має зменшити викиди СО2.

На першому етапі Малин, в рамках екологічних ініціатив програми Smart City, замовило в лабораторії хімічного аналізу «Public Lab» моніторинг якості повітря у навчальних закладах. Забір проб повітря на аналіз проводиться у всіх школах та дошкільних навчальних закладах міста.

Другим етапом буде загальна оцінка стану якості повітря всього міста та визначення наявності вмісту шкідливих речовин в ньому. Для цього було визначено маркерні відмітки по всьому місту, а саме вулиці Неманихіна, Володимирська, Суворова, Огієнка, Дорошок та Городищанська.

Результати досліджень, висновки фахівців та пропозиції по покращенню стану повітря нашого міста будуть оприлюдненні по завершенню лабораторних досліджень.

Також читайте: