Малинчан запитували на вулиці про роль книги та бібліотек

• 10.03.2017, 15:10

У лютому бібліотекарі міста провели у різних мікрорайонах Малина вуличне опитування щодо роботи бібілотек. Вони працювали у парах та запитували у малинчан, чи влаштовує їх режим роботи, що не подобається в обслуговуванні, цікавилися пропозиціями щодо змін.

Отож, спільними зусиллями було опитано 70 осіб віком від 12 до 65 років. З них найохочіше відповідали школярі та працюючі, більшість яких є таки користувачами бібілотек.

Окрім традиційних послуг (користування літературою, доступ до інтернету) було б непогано, на їх думку, отримувати також послуги ксерокопіювання чи роздрукування з інтернету. Усі погоджувалися, що бібліотеки необхідні, а паперову книгу ніколи не замінить електроннна. Але рівень сучасних бібліотек бажано привести до європейських стандартів.