Офіційна сторінка Малинської міської ради

Малинчани отримали високі спортивні результати

  • 15.12.2016, 17:10
  • 516
Дев’ятого  грудня у Коростені  на ФОК “Спартак” відбувся командний чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2003 рр.н. У цих змаганнях узяли  участь найсильніші спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Коростеня, Бердичева, Малина, Новоград-Волинського та Олевська. Перше місце серед дівчат у ваговій категорії до 40 кг зайняла малинчанка Юлія Номеровська .  А от  результатами командної першості Малин, на жаль,  похвалитися не зміг, бо посів останню сходинку.
Не менш напруженою цього дня була боротьба  й на чемпіонаті області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Малинчани показали високі результати та не залишилися без нагород. Бронзу здобув Олександр Юрченко, срібло — Василь Мохорт, а  Сергій Мохорт став чемпіоном області у ваговій категорії 125 кг. Серед жінок перше  місце у ваговій категорії до 55 кг зайняла Ірина Гловацька.
Цього ж дня у  Коростені відбулися змагання з волейболу серед дівчат . Силами мірялися   команди з  Малина,  Коростеня, Коростенський району  та  Овруча. Додому малинчани повернулися з бронзою.
Теги: 

Також читайте: