Офіційна сторінка Малинської міської ради

Малинчани вшанували учасників бойових дій на території інших держав

  • 15.02.2018, 20:22
  • 586

Сьогодні у міському парку біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам малинчани вшанували учасників бойових дій на території інших держав, який одночасно є Днем виводу радянських військ з Афганістану.

Голова районної спілки ветеранів Афганської війни Андрій Будник закликав присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять  наших загиблих земляків: Кучевського Володимира, Чернишевича Олександра, Мирутенка Віктора, Лазуку Всеволода, Бобіка Миколу.

— Ми маємо приділяти однакову увагу до учасників бойових дій різних часів. Жоден, хто перебував у «гарячих точках», не має бути забутим. Ми маємо пам’ятати і про учасників Другої Світової війни, і воїнів-афганців, і про воїнів АТО, — зазначила у своєму виступі заступник міського голови Леся Сніцаренко.

Ольга Гура, помічник народного депутата України Павла Дзюблика, відзначила Почесними Грамотами міжфракційного об’єднання «За Житомирщину» керівників міської та районної організацій воїнів-інтернаціоналістів Олександра Задорожнього та Андрія Будника.

Представники міської влади разом з Олександром Задорожнім і Ольгою Гурою відвідали також  Галину Антонівну Мирутенко та Івана Григоровича Чернишевича — батьків загиблих малинчан, вручили матеріальну допомогу з міського бюджету, квіти і продуктові набори — від народного депутата Павла Дзюблика.

Ці люди наразі вже досить у поважному віці, але біль втрати їхніх синів — все ж не гоїться. Вони проживають у різних мікрорайонах Малина і рідко бачаться, але передавали вітання один одному. До слова, сьогодні у Віктора Мирутенка  —  день народження.  Він загинув у гарячих пісках Афганістану …

Також читайте: