Малинська громада – в п’ятірці кращих

• 04.02.2021, 15:42
Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч. За результатами обробки наданої громадами інформації, Малинська територіальна громада увійшла до першої п’ятірки рейтингу найкращих громад Житомирської області станом на 01.01.2021 р., випередивши такі потужні територіальні утворення, як Новоград-Волинську, Бердичівську, Радомишльську та Коростишівську громади.
Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад у 2021 році. По Житомирській області оцінено 65 громад та 1416 громад по Україні
Теги: