Малинська податкова інспекція інформує

• 19.02.2021, 11:38

Малинська державна податкова інспекція нагадує про можливість списання ЄСВ для ФОП за чотири роки!

Якщо Ви були зареєстровані як фізична особа – підприємець, але не здійснювали підприємницької діяльності протягом будь якого періоду з 2017-го по 2020-й рік та при цьому не застосовували спрощену систему оподаткування Єдиний внесок, який нараховано такому ФОП за цей період підлягає списанню, але за певних умов.

Такому ФОП до 1 березня 2021 року необхідно:

-здійснити державну реєстрацію припинення ФОП,

-подати звітність по єдиному внеску, якщо вона вчасно не подавалася,

-надіслати заяву в довільній формі про списання єдиного внеску до органів податкової служби.

Якщо такою ФОП частково вже сплачено суми єдиного внеску за ці періоди, то списанню підлягатиме залишок несплаченого єдиного внеску, а також нарахованої пені та штрафних санкцій.

За більш детальною інфоормиацією можна звернутися до Центру обслуговування платників Малинської державної податкової інгспекції.

Теги: