Малинські борці вибороли 19 нагород на Чемпіонаті області

• 30.01.2018, 16:49

Минулого тижня у Коростені відбувся Чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат.

Вихованці Малинської дитячо-юнацької спортивної школи також взяли участь у цих змаганнях, продемонструвавши свої спортивні здібності на високому рівні. Як результат – отримали 19 нагород.

Машкевич Катерина, Кулаківська Ліза, Шевченко Максим, Шевченко Владислав, Слободенюк Вікторія та Тагієв Рувім у своїх вагових категоріях вибороли перші місця.

Тополюк Олександр, Горбаченко Марія, Головенко Аліса, Рихальський Станіслав зайняли другі місця.

А Федорчук Єлисей, Кулаківський Роман, Рашкевич Ліза, Євсович Нікіта, Дідківський Ярослав, Тітовець Кирил, Ковальчук Арсен, Вербицький Максим та Колесніков Тарас  відповідно — треті.

Вітаємо юних спортсменів з перемогами та бажаємо ще більше нових здобутків.