Малинські “Черемушки” стануть чистішими

• 02.02.2021, 16:47
Незважаючи на зимові морози, комунальні служби міста працюють над благоустроєм прибудинкових територій біля багатоповерхівок Малина. Наразі комунальниками КП «Екоресурс», КП «Добробут» та ТОВ «Малин Енергоінвест» проводиться санітарна рубка чагарникових насаджень в мікрорайоні «Черемушки» (вул. Лисенка).
На жаль, біля деяких житлових будинків, «розрослися» не лише чагарники, а й купи побутового та будівельного сміття, яке(складається враження) деякі жителі складували довгий час.
Згідно з вказівкою міського голови Олександра Ситайла у мікрорайоні вулиці Лисенка буде вивезено все сміття та зачищені чагарники, але варто пам’ятати, що багато що залежить не лише від праці комунальників, а й власне від самих жителів Малина, аби він був затишним та комфортним.
Теги: