Офіційна сторінка Малинської міської ради

Малинські школи приєдналися до Еко-квесту «Наше Полісся»

  • 19.04.2018, 10:43
  • 572

21 квітня в Україні відзначатимуть День довкілля. З цієї  нагоди народний депутат України Павло Дзюблик оголосив про старт Еко-квесту «Наше Полісся» серед навчальних закладів свого виборчого округу.

Вирішили позмагатися в Еко-квесті і команди трьох міських шкіл: ЗНВК «Школа-ліцей № 1 ім. Ніни Сосніної», ЗОШ № 2 та ЗОШ № 4.

За умовами квесту кожного дня всі  команди-учасниці виконують тематичні завдання. Учні прибирають шкільну територію, міський парк та лісовий масив, очищують водойми, планують висаджувати квіти та дерева, готовлять інформаційні плакати, презентації, тощо. А також щоденно звітують про  проведену роботу у соціальній мережі Facebook. Переможці  Еко-еквесту (з кожного району окремо) отримають 100 тисяч гривень на потреби свого навчального закладу.

Підтримати наших учасників на шляху до перемоги може кожен з малинчан, проголосувавши у спільноті Facebook за допомогою кнопки «подобається». Адже результати он-лайн голосування також відіграють важливу роль у визначенні переможця.

 

Фото із соціальної мережі Facebook.

Також читайте: