Офіційна сторінка Малинської міської ради

Малинські школярі влаштували свято дітям Вишевицької школи-інтернату

  • 15.03.2017, 13:41
  • 309

13 березня в рамках благодійної акції «Протягни руку допомоги дитині з особливими потребами», учні Малинської  школи № 4 відвідали Вишевицьку школу-інтернат. Напередодні поїздки учнівський Парламент організував збір солодощів і коштів, на які були придбані настільні ігри та спортивний інвентар для вихованців закладу. До благодійної справи школярів приєдналися учасники театру “Барвінок” Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Костельняк Л.В.). А вирішення транспортного питання взяло на себе ДП «Малинське лісове господарство».

Під час зустрічі члени учнівського Парламенту влаштували дітям школи-інтернату свято Весни та вручили привезені подарунки.

Театральний колектив, в свою чергу, презентував дві вистави-мініатюри та провели ігри та розваги.

Вихованці Вишевицького закладу прийняли юних малинчан дуже тепло і привітно, з охотою вступали в спілкування.

 

Учениця 9-Б класу ЗОШ №4, Недашківська Тетяна написала невеличкий відгук про поїздку.

Сьогодні я відвідала Вишевицьку школу – інтернат . Ми з учнівським Парламентом і художнім колективом вітали дітей зі святом весни і дарували подарунки. Я приємно вражена, наскільки це позитивні і відкриті діти. Звісно, вони дуже соромились і, можливо, навіть боялися нас, але все ж йшли на контакт.

З одною з таких дівчат я мала можливість поспілкуватися. Хочу одразу відмітити її щирість і скромніть. Її звати Альонка,їй 15 років, навчається у 9 класі і мріє вступити до професійно-технічного училища на швачку. Також я дізналася про те, що вона вже 6 років навчається у цьому закладі. Їй подобається українська мова та інформатика. Альона запросила нас на дискотеку, яку вони проводять кожні вихідні.

Загалом, я зробила висновок, що ці діти хоч і позбавлені батьківської любові, але у них є дещо більше – велике і добре серце“.

 

Також читайте: