Офіційна сторінка Малинської міської ради

Малинські старшокласники стали призерами обласного етапу конкурсу МАН

  • 22.03.2019, 10:00
  • 470

Призерами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2018/2019 р. стали одинадцятикласники ЗОШ №2 та ЗОШ №3

Участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, який відбувся у період з 4 по 20 лютого на базі КЗПО «Обласний Центр ДЮТ», взяв 381 учень 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Одинадцятикласники наших міських шкіл також стали призерами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України.  Дипломи II ступеня отримали Тонкошкур Олег, учень 11 класу ЗОШ №3 (відділення комп’ютерних та технічних наук, секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», науковий керівник – Тонкошкур Г.І.) та Ковальчук Поліна, учениця 11 класу ЗОШ №2 (відділення філософії та суспільствознавства, секція «Правознавство», науковий керівник – Ківва Л.А.).

Ці учні вже не вперше беруть участь у даному конкурсі. Минулоріч Олег та Поліна також стали призерами, отримавши дипломи ІІІ ступенів.

 

Також читайте: