Малинські творчі колективи звітували «З любов’ю до України»

• 06.04.2017, 14:55

5квітня в приміщенні районного Будинку культури відбувся звітний концерт творчих колективів міста «З любов’ю до України».

У фойє закладу гостям концерту було представлено виставку картин майстрів та вихованців відділу образотворчого мистецтва Малинської дитячої школи мистецтв.

На початку концерту міський голова Олексій Шостак подякував працівникам міського Будинку культури за відповідальну, творчу роботу, за ініціативність і відданість справі.

Програма з 25-ти номерів вокального, хореографічного та інструментального жанрів тривала дві години і глядачі радо зустрічали кожного виконавця.

Свою творчість демонструвала капела бандуристів «Веснянка», духовий оркестр «Малин», ансамбль бандуристок «Любава», оркестр народних інструментів, вихованці танцювальної школи «Алекс», зразковий ансамбль «Біджиз», ансамбль сучасного танцю «Скайленд», а також молоді солісти та дуети міського Будинку культури.

Відділ культури висловлює всім подяку за підтримку та увагу до нашої справи!