Малинським РВ з питань пробації спільно із Малинським МЦСССДМ проведено інформаційний журнал “Давай поговоримо”

• 10.04.2017, 13:00

З нагоди Всесвітнього  дня здоров’я,  на базі Малинського районного відділу з питань пробації відбулась традиційна тематична зустріч «Давай поговоримо» з підобліковими молодіжного віку. Цьогорічною темою стала проблема  допомоги людям, які страждають депресією. Метою проведених заходів є залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань.

Психолог Малинського міського ЦСССДМ  Любов Кириченко  розповіла про основні складові здоров’я та  чинники, що на нього впливають. Під час активного  обговорення присутні мали змогу ще краще замислитись про свій спосіб життя та вивести основні правила здорового способу життя особисто для себе.

В ході заходу проведено тест «Ваше здоров’я». Всі учасники заходу отримали інформаційні буклети з даної тематики.