Офіційна сторінка Малинської міської ради

Малинський «Біджиз» гідно представив Житомирщину на «Фестивальному марафоні» в Ужгороді

  • 07.11.2016, 16:43
  • 674

Наприкінці жовтня близько 40 колективів, а це 1000 талановитих дітей з 14 областей України, завітали до мальовничого Ужгорода, щоб взяти участь одразу в чотирьох конкурсах: ІIІ Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості «Яскрава країна Закарпаття», ІІI Всеукраїнському відкритому дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі національних культур та народної творчості «Яскрава країна Закарпаття», Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької хореографії «ПАДІЮН-ЄВРОДАНС», а також Міжнародному фестивалі-конкурсі «Славянский Венец». Всі ці заходи об’єднала одна звучна назва — «Фестивальний марафон».

Житомирську область у цих конкурсах представляв Зразковий ансамбль танцю «Біджиз» Центру дитячої та юнацької творчості нашого міста (керівник Тупольська Л.В.)

«Біджиз» вже вдруге відкриває для себе мальовничий Ужгород та ділиться своєю творчістю із глядачами Закарпаття. Старша група колективу представила на розсуд журі дві композиції «Хочу жити без війни» та «Поліція», які посіли два ІІ та два ІІІ місця в номінаціях «Dance show» та «Сучасний танець» відповідно.

Участь в « Фестивальному марафоні», творче спілкування, нові знайомства, екскурсії мальовничими куточками Закарпаття стали можливими за підтримки відділу освіти та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Малинської виконавчого комітету міської ради і надовго залишиться яскравими спогадами в пам’яті юних малинчан.

Також читайте: