Малинський «Біджиз» визнано найкращим в області у номінації «Сучасний танець»

• 23.10.2017, 10:35

18жовтня відбувся  IV обласний фестиваль-конкурс «Феєрверк танцю».  На головній сцені Бердичева виступили 16 танцювальних колективів, а це більше 500 учасників з усієї області: Житомира, Бердичева,  Малина, Попільнянщини, Чуднівщини, Черняхівщини, Олевського району, Коростишівського, із Пулинського та Лугинського районів. У складі журі –  головний спеціаліст управління освіти і науки ОДА Єпіфанцева І.М., народний артист України, директор хореографічної школи «Сонечко» Гузун М. С., представники обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, ЦПО ім. О. Разумкова, коледжу культури та мистецтв ім. Огієнка, керівники танцювальних колективів.

Зразковий ансамбль танцю «Біджиз» Малинського міського Центру дитячої та юнацької творчості отримав найвищі бали, визнаний найкращим в області в номінації «Сучасний танець»  і був гідно нагороджений. Зокрема, старша група  отримала  диплом  І ступеню (танець «Поліція»), середня група – диплом Абсолютного переможця (танець «Намалюю тобі, мамо…»). Вітаємо наших юних танцюристів!