Малинчанин, Віталій Філоненко - переможець 11-й Відкритого Чемпіонату України WPAU 2021 із пауерліфтингу

• 06.04.2021, 17:03

Щиро вітаємо Віталія Філоненка - переможця 11-ого Відкритого Чемпіонату України WPAU 2021 із пауерліфтингу, жиму лежачи (окрема дисципліна) та становій тязі (окрема дисципліна), присід зі штангою та підйому штанги на біцепс. Він достойно представив Малинщину на змаганнях, які відбулися 3-4 квітня 2021 року у місті Луцьку та показав чудовий результат, виборовши 5 медалей: 4 золота та 1 бронзу.

Переможні результати:

• жим лежачи - 140 кг

• станова тяга - 215 кг

• строгий підйом на біцепс - 65 кг.

Бажаємо переможцю не зупинятися на досягнутому та отримати в свою скарбничку ще не одну перемогу, а управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради і надалі буде активно підтримувати спортсменів нашої громади.