Малинщина вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні

• 20.02.2024, 12:24

Сьогодні, 20 лютого, Малинська громада спільно зі всією Україною вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні, які першими поклали свої життя за свободу та демократичні цінності України під час мирних протестів зими 2013-2014 років.

Саме цього дня у  2014 року у самому центрі столиці України загинуло 48 осіб. Їх,  разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками Майдану та  5 активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року з початком російської агресії на сході України - назвали Героями Небесної Сотні.

Ці люди віддали свої життя відстоюючи права та свободи людини, ідеали демократії та європейське майбутнє України. Завдяки їм було не лише змінено хід історії нашої держави, а ще й змінено суспільну свідомість українців  та повернуто значущість таких понять, як «право на самовизначення», «гідність», «свобода», «суверенність держави», «демократія».

З нагоди дня Героїв Небесної Сотні сьогодні у центральному парку культури та відпочинку  відбувся пам’ятний захід. Перед присутніми виступили міський голова Олександр Ситайло та військовий комісар Дмитрій Піковський. Спільною Хвилиною мовчання було  вшановано Пам'ять всіх полеглих Героїв України, а отець Василь Ігнатович, настоятель Свято-Покровського храму відправив панахиду.

Опісля –  до пам’ятного знаку  присутніми було покладено живі квіти.