Малинську міську раду відзначено подякою в рамках проєкту «Greening of the Planet»

• 24.11.2021, 11:57

Малинську міську раду відзначено подякою за сприяння в реалізації міжнародної екологічної акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу» в рамках проєкту«Greening of the Planet».

Відзначення громад відбулося учора у приміщенні Житомирської обласної адміністрації.

Як зазначив голова ОДА Віталій Бунечко, на Житомирщині під час цієї акції було висаджено більше ніж 1,5 млн дерев на загальній площі понад 236 га. Ця міжнародна акція відбулася разом із загальнодержавною програмою, ініційованою Президентом України – «Зелена країна». Результатом такої співпраці стало встановлення рекорду із найбільшої кількості висаджених дерев серед усіх регіонів України. Житомирська область – абсолютний лідер у висадці дерев.

Громадськість Малинщини та лісівники висаджували дерева двічі: 18 жовтня за участю народних депутатів — на території Іршанського лісництва і 30 жовтня — у мікрорайоні «Прожектора» та біля села Гута-Логанівська. Загалом лісовий фонд поповнився на 20 тисяч саджанців.