Малинський міський голова взяв участь у церемонії прощання з полеглими в боях за Україну земляками

• 15.09.2022, 16:40

Кількаметровим живим коридором, на колінах, схиливши в скорботі голови, Малинська громада провела у останню путь своїх Героїв – Віталія Марченка та Олексія Федоренка.

Із полеглим героями попрощалися на рідній землі.

«Слава і наша шана та пам’ять Героям, що полягли за волю і незалежність України. Ми всі поділяємо біль і висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким наших полеглих Захисників. Нехай пам’ять про мужніх синів Малинщини залишиться в серцях кожного!", — наголосив Олександр Ситайло.

Прощалися з нашими Героєми, військовослужбовцем ЗСУ Олексієм Федоренком  та Віталієм  Марченком жителі міської та сільських громад, рідні, близькі, односельці, військові побратими, Малинський міський голова Олександр Ситайло, військком, підполковник Олександр Сердюк, старости,  військові побратими, представники духовенства. Це дуже важка втрата для усіх нас. Світла та вічна пам’ять нашим Героям!