Офіційна сторінка Малинської міської ради

Міністерство оборони підготувало сайт-довідник для поранених захисників

  • 10.05.2023, 12:18
  • 60

Міністерство оборони підготувало і запустило сайт-довідник для поранених захисників. Він містить покрокову інструкцію з підказками, як діяти у випадку поранення, травми або хвороби. Це інформація про допомогу, захист, права військовослужбовця.

На офіційному сайті міністерства через вкладку “військовослужбовцям” здійснюється перехід на сайт “Турбота”, де зібрано корисну інформацію, зокрема:

  • як отримати направлення на лікування, реабілітацію чи оздоровлення;
  • на що важливо звернути увагу під час проходження лікування, військово-лікарської та медико-соціальної експертної комісії;
  • які пільги та грошові виплати виплачуються;
  • які документи потрібно отримати та до кого звертатися.

Сайт містить алгоритми дій для пораненого військовослужбовця після отримання травми. Також на інформаційному ресурсі є відповіді на запитання, які виникають під час лікування, проходження військово-лікарської комісії, отримання виплат тощо.

У довіднику розповідається про те, як діяти військовослужбовцю ЗСУ після поранення, отримати допомогу та оформити виплати.

Також йдеться про те, які документи повинен мати військовий на різних етапах лікування, відновлення, зняття з обліку чи повернення до служби. На сайті містяться також зразки довідок і рапортів, які потрібні військовим. Наприклад, на момент надання домедичної допомоги після евакуації у бійця має бути лише картка пораненого.

Також на сайт додано сам довідник “Допомога після поранення”. Завантажити його можна за цим посиланням.

Також читайте: