Минулі вихідні стали щедрими на спортивні здобутки

• 12.02.2020, 09:44
  • 730

Минулі вихідні виявились плідними для спортсменів міста Малина.

7-8 лютого команда вихованців Малинської ДЮСШ з вільної боротьби узяла  участь у Чемпіонаті Житомирської області з вільної боротьби, який відбувся у місті Новоград-Волинському. Два переможця та три призера — такі здобутки малинчан. Першість вибороли Слободенюк Вікторія (тренер Ткачук О.М. ) та Головенко Аліса (тренер Ткачук О.М.). Євсович Нікіта, Шевченко Максим та Тагієв Рувім посіли почесне третє місце.

Тими ж днями  команда міста Малина узяла участь у Відкритому чемпіонаті міста Житомира з боксу серед юнаків 2006-2007 р.н. Федосенко Гліб посів почесне друге місце, а Мовчан Роман став третім.

8-9 лютого відбувся чемпіонат міста Малина по класичних шахам (для дорослих). Переможцем серед чоловіків став із стовідсотковим результатом неодноразовий переможець та призер чемпіонату, тренер по шахам, КМС Барановський Сергій,  набравши макстимально можливу кількість очків. Друге місце зайняв першорозрядник Костюченко Андрій. Третє-четверте місця поділили першорозрядники Костюк Владислав та Єщенко Максим. Але додатковий коефіцієнт вивів на третє місце Максима. Серед жінок переможницею стала Інна Філоненко. Нікітіна Надія  зайняла друге місце.

8 лютого в манежі Малинської ДЮСШ відбувся відкритий обласний чемпіонат з велоспорту. На чемпіонаті були присутні спортсмени з Житомира та Радомишля. Узяли участь у змаганнях не тільки юні спортсмени, а й ветерани велоспорту. Вихованці Малинської ДЮСШ здобули сім призових місць. Місця розділилися  наступним чином. Першість здобули Ярошевич Дарина, Єременко Альона та Бабак Анастасія. Другими стали Задорожній Нікіта та Захарченко Андрій. Третю сходинку посіли Вернигора Нікіта та Вернигора Кирил.

Фінансову та організаційну підтримку заходам надало  управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради.