Міські бібліотеки отримали книги про війну на сході України

• 06.05.2017, 11:12

Нещодавно міські бібліотеки отримали 5 примірників книги “Війна не поставила нас на коліна!”. Автор – львівський журналіст, волонтер Юрій Скобало .

На сторінках даного видання – розповіді очевидців про тривожні дні війни на сході України, про героїв, котрі служили й нині служать на передовій та в тилу, про волонтерів та медиків, допомога яких вкрай важлива.

Загалом до збірки увійшли 83 публікації.  Там є розповідь і про нашого земляка, малинчанина Сашка, позивний «Лунатік». Його спогади  про «зелений коридор» для наших поранених під Іловайськом, про вихід з оточення можна прочитати  на  сторінках 319 – 329.

Міські бібліотеки, відділ культури виконавчого комітету та Малинська міська рада висловлюють щиру вдячність  народному депутату України Дзюблику Павлу Володимировичу та помічнику народного депутата Гурі Ользі Анатоліївні за придбання книг.  А малинчан, бажаючих ознайомитися з даним виданням, запрошують до бібліотек міста.