Офіційна сторінка Малинської міської ради

Міський голова представив інвестиційні проекти на Україно-Польському форумі у Житомирі

  • 24.10.2019, 10:20
  • 612

21 жовтня, у Житомирі за сприяння Агенції регіонального розвитку Житомирської області, відбувся україно-польський форум. До обговорення спільних можливостей долучилися польська делегація, більш ніж двадцять  українських підприємців, голови та представники об’єднаних територіальних громад.

Директор Агенції регіонального розвитку Артем Сачук повідомив, що на Житомирщині працюють 24 підприємства з польськими інвестиціями і в майбутньому їх кількість планують збільшити.

Форум був націлений не лише на налагодження тісних економічних зв’язків, а й надав можливість представити готові інвестиційні проекти. Зокрема, ті, що стосуються розвитку міста Малина, представив міський голова Олексій Шостак.

Таких проектів є  декілька. Найпотужніший стосується  будівництва промислових об’єктів в рамках створення індустріального парку на ториторії колишнього летовища по вул. Романенка. Серед ряду інших  — створення цегельного заводу, будівництва тепличного господарства для виробництва сільськогосподарської продукції або декоративних рослин. Є  ініціатива створення Малинського IT- кластера. Також Малин може стати осередком українських та міжнародних компаній у галузі інформаційних технологій. Будівництво сортувальної лінії та об’єктів із переробки твердих побутових відходів – ще один інвестиційний проект, який бачить влада міста.

– Малин  відкритий для зовнішніх інвесторів, – зауважив перед присутніми міський голова. – Наразі це потужне місто з гарними та перспективними можливостями. Враховуючи те, що знаходимося на першому місці в області уже п’ятий рік, ми дуже швидко зробимо індустріальний парк. І він буде найкращим у Житомирській області.

Теги: 

Також читайте: