Міський голова відзначив наймолодших малинчан-учасників Відкритого чемпіонату з боксу

• 30.11.2017, 19:26

Минулої п’ятниці міський голова Олексій Шостак  вітав учасників Відкритого чемпіонату з боксу на перехідний кубок народного депутата України Павла Дзюблика.

У своєму виступі міський голова зазначив, що діти — це наше майбутнє, а загалом здорова нація — запорука розвитку здорового суспільства.

Слід зазначити, що на змагання прибуло понад 60 учасників з різних районів Житомирщини. Для деяких з них це були перші їхні спортивні бої і перші перемоги та поразки. Брали участь у змаганнях не лише юнаки, а й дівчатка. Відбулося близько 30 поєдинків, звісно, були переможці і переможені, але ніхто не пішов без заслуженої нагороди чи подарунка, адже дуже важливо підтримати та заохотити дітей і молодь в їхніх спортивних починаннях. А наймолодші юні малинчани отримали призи від міського голови  Олексія Шостака. Хай же таких гарних моментів у їхньому житті стане більше!