На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини прийнято рішення на забезпечення соціально-правового захисту дітей

• 13.10.2021, 12:04

13 жовтня під керівництвом заступника міського голови Віталія Лукашенка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному розглядалося 10 питань, які стосувалися встановлення графіку побачень з малолітніми дітьми; надання довідок про підтвердження місця проживання  неповнолітніх дітей; вирішення питання щодо доцільності ініціювання позбавлення батьківських прав окремих громадян; постановку на облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах;  затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та дітей-сиріт, тощо.

У ході розгляду приймалися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім`ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.