На минулих вихідних у Пиріжках та Нових Вороб’ях відбулися турніри пам’яті з футболу

• 27.09.2021, 15:32

На цих вихідних у с.Пиріжки та с. Нові Вороб’ї відбулися турніри пам’яті з футболу. Таким чином було вшановано Володимира Самолюка — у минулому керівника фермерського господарства Пиріжок та Олександра Бушму — колишнього інструктора зі спорту, завклубом, очільника нововороб’ївської «Чайки».

У Нових Вороб’ях грали команди з Групи здоров’я (Малин) та ветерани футболу Нових Вороб’їв. Переконливу перемогу здобули футболісти Малина з рахунком 3:1. Спонсором змагань стала родина Конончуків.

У Пиріжках участь у турнірі узяло 6 команд: з Пиріжок, Головок, Чопович, Скуратів, Малинівки та підприємства «Папір-Мал». Першу сходинку посіли футболісти Головок, другу — малинівці.

Основними спонсорами турніру стали ТОВ «Городок-Агро» і ПОСП «Малинівське». Переможці змагань отримали, окрім кубку, ще й сертифікат на футбольну форму.