Офіційна сторінка Малинської міської ради

На позачерговій сесії міської ради депутати погодили передачу проєктно-кошторисної документації щодо ремонту доріг до Житомирської ОДА

  • 22.03.2021, 21:01
  • 734

Сьогодні відбулася позачергова сесія Малинської міської ради, яку вів голова Олександр Ситайло. На ній були присутні 26 депутатів із 34 обраних. 
       Приводом для зустрічі обранців послугували ряд важливих для громади питань – погодження передачі проєктно-кошторисної документації до Житомирської ОДА для подальшої реалізації проєктів із будівництва доріг на території Малинської громади. 
         Міський голова, зокрема, зауважив, що це питання нині є надзвичайно важливим, бо питання ремонту доріг у громаді «висіло у повітрі» майже 30 років. З мертвої точки це питання нарешті зрушилось завдяки активному сприянню нашої землячки, народної депутатки України Тетяни Грищенко (фракція «Слуга народу»), підтримки її колеги по парламенту Андрія Пузійчука (фракція ВО «Батьківщина») та сприяння депутатів Житомирської обласної ради Сергія Диняка та Олега Дзюбенка (фракція («Наш край»). Відтепер у громаді будуть виконані наступні роботи: 
       - капітальний ремонт частини дороги Візня –Забране (близько 50 млн грн.);  
       - проведення капітального ремонту (асфальтового покриття) проспекту Машинобудівників  (більше 21млн. грн.); 
       - капітальний ремонт мосту через р.Ірша, розташованому у с.Гранітному 
(близько 4,6 млн. грн.);       
       - виготовлення проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту асфальтного покриття до Мапина через с.Українку. 
        Малинський міський голова О.Ситайло від імені всієї громади та себе особисто щиро подякував усім причетним до цієї нелегкої справи депутатам-землякам різних рівнів, котрі піклуються за розвиток і процвітання рідної Малинщини та її мешканців.

Також читайте: