На позачерговій сесії міської ради виділено кошти з резервного фонду для потреб тероборони

• 16.02.2022, 15:54

На підтримку окремого батальйону територіальної оборони Коростенського району, поле діяльності якого охоплює і нашу, Малинську громаду, депутати виділили 100 тис.грн з резервного фонду місцевого бюджету. За це рішення вони проголосували одноголосно на позачерговій сесії міської ради, яка відбулася сьогодні, 16 лютого. Водночас міський голова Олександр Ситайло повідомив, що до підтримки тероборони можуть долучитися усі бажаючі через місцеву громадську організацію «Долоні життя» (керівник Юрій Мельник) або напряму до керівника окремого батальйону територіальної оборони Коростенського району Олексія Абдурахманова.