Офіційна сторінка Малинської міської ради

На спільній сесії депутати міської і районної рад звернулися до Президента та Уряду щодо опорної лікарні в Малині

  • 17.02.2020, 16:48
  • 729

Сьогодні у великій залі адмінприміщенння відбулося спільне сесійне засідання міської та районної  рад за участю народного депутата Андрія Пузійчука, депутатів обласної ради Олега Дзюбенка та Сергія Диняка. громадськості, ЗМІ.  Причиною зібрання стало невключення Малинської лікарні до списку опорних у Житомирській області.

Нагадаємо, що 15 січня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року».  На Житомирщині до переліку опорних закладів увійшли 7 лікарень.

В даному переліку, на жаль, не враховано доступність до опорної лікарні мешканців міста Малина, Малинського району, Радомишльського району, Народицького району, Брусилівського району, а також не враховано, що Малинська міська лікарня знаходиться поблизу міжнародної траси Київ – Ковель – Ягодин.

Депутати заслухали інформацію головного лікаря КНП «Малинська міська лікарня» Валентини Швидун про стан справ у лікарні. Виступили також міський голова Олексій Шостак, голова районної ради Михайло Левковець та народний депутат Андрій Пузійчук.

Малинська міська лікарня відповідає всім критеріям, які є вирішальними при формуванні мережі опорних закладів охорони здоров’я, визначених у Постанові КМУ №1074 від 27.11.2019 «Деякі питання створення госпітальних округів», а саме: протягом останніх чотирьох років здійснюється поповнення матеріальної бази лікарні за рахунок міського бюджету, обласного та державного бюджету, проведені капітальні ремонти відділень, проведені капітальні ремонти операційних блоків, закуплене сучасне обладнання, триває реконструкція будівлі під встановлення комп’ютерного томографа. Лікарі постійно підвищують свій професійний рівень, залучаються спеціалісти з інших міст. Розпочата реалізація проекту «Реконструкція частини будівлі  Малинської міської лікарні для відділення невідкладної (екстреної) допомоги» з метою забезпечення доступності, своєчасності та підвищення якості рівня екстреної медичної допомоги.

Депутати обох рад прийняли відповідні звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я, голови комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, голови Житомирської обласної державної адміністрації, голови Житомирської обласної ради. На сесії також було прийнято рішення створити робочу групу для вирішення питання, що стосуються  Малинської лікарні в області.

 

Також читайте: