Офіційна сторінка Малинської міської ради

Надруковано 200 примірників «Гастрономічної спадщини Малинської територіальної громади»

  • 25.03.2024, 15:18
  • 308

200 примірників яскраво оформленої та цікавої змістовно брошури «Гастрономічна спадщина Малинської територіальної громади» надруковано завдяки активній участі працівників галузі культури у пілотному проекті від БФ «Молода Громада» «Система токенів громадян».

У брошурі представлені старовинні відомі та маловідомі українські страви, які готували і готують у наших старостинських округах. Якщо пироги та юшка відомі нам, то про «мочанку», «колаче», «муціки», «шарпанину» та «макар»,  ймовірно,  чули далеко не всі.

Також представлена мапа гастроспадщини. Одним словом, це цікава ініціатива та гарна справа багатьох людей.

  • Ідея створити такий путівник у нас була вже давно, — коментує начальник відділу культури Олена Журович. —  Приємно, що нам все вдалося, адже всі дуже старалися. Це велика наша робота.  Сподіваюся, збірка допоможе  показати унікальність наших старостатів і буде цікавою для гостей громади.

Брошуру отримають найближчим часом міські та сільські заклади культури, працівники яких були збирачами інформації, фотографами,заробили під час проведення благодійних концертах токени на суму 6250 гривен і стали співавторами видання.  

Тож запрошуємо заклади харчування для співпраці у плані розширення меню з урахуванням представлених у брошурі страв (номер телефону: (073)- 13-42-594). А всіх наших читачів запрошуємо ознайомитися з ПДФ-версією брошури за посиланням.

Також читайте: