Офіційна сторінка Малинської міської ради

Нововведення щодо зміни виборчої адреси для участі у місцевих виборах внутрішньопереміщених осіб та осіб проживающих не за місцем реєстрації

  • 19.08.2020, 09:09
  • 339

8 серпня 2020 року Центральна виборча комісія постановою №160 “Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року” призначила перші місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

5 вересня розпочнеться виборчий процес чергових та перших місцевих виборів, а 10 вересня вже закінчиться термін подачі заяв про зміну виборчої адреси. Це стосується внутрішньо переміщених осіб, виборців, які не мають зареєстрованого місця проживання або виборців, які фактично проживають не за зареєстрованим місцем проживання та хочуть проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Для зміни виборчої адреси виборці мають звернутися із заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою фактичного проживання або подати електронну заяву з використанням мережі “Інтернет”.

Заява в паперовій формі може бути подана особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства, що дозволить безперешкодно скористатися цією процедурою людям з інвалідністю. Заява в електронному вигляді створюється шляхом заповнення виборцем відповідної форми на веб-сайті Державного реєстру виборців із застосуванням кваліфікованого електронного підпису через Сервіси Державного реєстру виборців “Кабінету виборця” у закладці “Заяви, запити”. Документи, які підтверджують зміну виборчої адреси, додавати до заяви не потрібно. Нова заява про зміну виборчої адреси може бути подана не раніше ніж через 1 рік після подачі першої.

Заяву про зміну виборчої адреси Ви можете подати у відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Малинської міської ради за адресою: м.Малин, площ.Соборна, 6А, 2-й поверх, 222 кабінет,  тел.  9-75-32  з понеділка по четвер з 08:00-17:15, у п’ятницю з 08:00-16:00, обідня перерва з 13:00-14:00, субота, неділя-вихідні.

 

Головний спеціаліст відділу ведення

Державного реєстру виборців Світлана СОМ

Теги: 

Також читайте: