Обстежено стан впровадження енергозберігаючих заходів у закладах освіти та медицини

• 20.07.2021, 17:01

Сьогодні у Малині відбулося обстеження окремих закладів дошкільної освіти та міської лікарні за участі Дмитра Сакалюка, консультанта Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» та Анатолія Богдана, спеціаліста з енергоменеджменту УЖКГ .

В ході обстеження перевірено стан об’єктів та надані рекомендації щодо необхідних заходів енергозбереження. Обговорено шляхи подальшої співпраці для залучення коштів у цьому напрямку.

З боку організаторів Проєкту наша громада незабаром отримає набір вимірювальної техніки для проведення експрес-енергоаудитів, вартістю до 150 тис. грн. Сюди входитиме мультиметр, газоаналізатор для СО-2, анемометр, реєстратор температури та вологості, люксметр, пірометр. Це дасть можливість проводити обстеження закладів щодо освітлення, збереження тепла, насиченості повітря киснем тощо.