• 06.01.2023, 11:49

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат»  АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», реєстраційний номер справи 2022769679 у Єдиному Реєстрі з ОВД.
Звіт оцінки впливу на довкілля планової діяльності розміщено у приміщенні Філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат»  АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» за адресою: Житомирська область,смт. Іршанськ, вул. Шевченка 1 та у приміщенні Малинської міської ради, Житомирська область, площа Соборна 6а.  Контактний телефон (067)-36-04-912.