Офіційна сторінка Малинської міської ради

Оголошується фотоконкурс «Малин творять молоді»

  • 25.06.2018, 19:37
  • 659

З нагоди відзначення Дня молоді виконавчий комітет Малинської міської ради  оголошує фотоконкурс «Малин творять молоді». До участі у конкурсі запрошуються  всі, хто захоплюються фотографією і хочуть, щоб їх роботи побачили та оцінили.

Обов’язкова умова конкурсу – роботи мають відображати участь молодих малинчан у суспільно значимих для міста заходах (міських святах, екологічних фестивалях, акціях, флеш-мобах, тощо), які проводилися у місті протягом 2017 – 2018 років. Також кожна заявка має містити інформацію про автора фотографій та контактні дані (додаток до Положення).

Фотографії завантажуються безпосередньо в групу «Фотоконкурс «Малин творять молоді» у  соціальній мережі «Facebook» ( для цього потрібно приєднатися до групи). Також фото можна надсилати на електронну адресу відділу організаційної роботи та по зв’язках з громадськістю виконавчого комітету Малинської міської ради m_orgviddil@ukr.net або приносити в електронному вигляді за адресою: м. Малин, Соборна площа, 6а, 2 поверх, каб. 212.

Фотоконкурс триватиме по 20 червня включно.  Визначення переможців  відбудеться 21 червня.

Три переможні роботи, визначені журі, отримають цінні подарунки.  А кращі фотографії будуть використані для організації фотовиставки у міському парку на День молоді.

 

Також читайте: